OCCULTISM MASSAGE SCHOOL

INTERNATIONAL MASSAGE SCHOOL FOR 42 COUNTRIES OF THE WORLD

PŘIHLÁŠKA KE STUDIU

Mezinárodní škola profesionálních masážních terapeutů. Vysoká škola praktická, rozvoj, vzdělávání pro dospělé Česko-Slovenská reprezentace masážní terapeutu.

Occultismus je věda a díky inteligentnímu vzdělávání se posouvá vaše vědomí s inteligencí a s duchem sebe samého.

Škola obsahuje 1 000 praktických a 468 teoretických hodin.

Occultismus massage school je cesta, jak poznat sebe samého. Je nutné si uvědomit pořádně a přesně váš záměr a cíl, jakým terapeutem chcete být. 

Po absolvování studia získává student mezinárodní certifikát, který je platný ve 42 zemích světa.

LEKTOR / UČITEL

JAROSLAV GRUNDZA

Svou masérskou cestu započal v Arménské kultuře. Hlavním důvodem byl Arménský učitel Mgr. Grigori Levy Minesyan, který vede Ostravské vzdělávací Shiatsu centrum. Krom Grigoriho poznal v průběhu svých cest i mnoho Českých a mezinárodních učitelů a lektorů, díky kterým získal desítky masážních certifikátů pro různé styly masáží.

Ještě, než se k profesionálním masážím vůbec dostal, působil jako masér, mentor a poradce v oblasti sportu pro zaměstnance ve velkých korporátních firmách.

Vedle masáží byl i lektorem, který přednášel o fyziologickém a duševním stavu jak pro širokou veřejnost, tak i pro účely do vzdělání učitelů pro praktickou výuku na vyšších odborných zdravotnických školách.

 Úspěchy:

World Master Massage IMA
2x Diplomovaný profesionální masážní terapeut IMA
Mezinárodní učitel profesionálních masážních terapeutů s platnosti v 42 zemích světa
4. místo v kategorii Východní masáže (shiatshu. thaiské masáže, thaiské jógové, akupresurní masáže, reiki, ayurveda, baňky a reflexologie) na mistrovství světa.

V roce 2019 se zúčastnil mistrovství světa masážních terapeutů v Dánsku pod hlavičkou IMA (International massage asociation). Tato zkušenost mu otevřela dveře do východního masérského světa.   

Když se v roce 2022 na mistrovství vrátil, účastnilo se ho více než 230 masérů z 41 zemí světa. V soutěžní disciplíně Východních masáží se mu podařilo získat 4. místo. Česka republika se tak dostala na světovou špičku pyramidy vedle Japonska, Izraele a Korei. Díky tomu  dostal možnost studovat Mezinárodní učitelský program a zároveň zaštítit první Český šampionát masážních terapeutů po hlavičkou IMA.

SPONZOŘI ŠKOLY

Logo International Czech massage championship

Sledujte nás také

na sociálních sítích

2023 Copyright by International Czech massage chamiponship | Design by Michael Pokorný